همه مقالات

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز، به چه صورت است؟

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز یکی از خدمات پرستاری در منزل در شیراز التیام است که هم مانند تمامی امور درمانی التیام توسط متخصصین با تجربه این رشته و در بهترین شرایط ممکن در منزل شما به صورت شبانه روزی و در هر زمانی که شما بخواهید، انجام می‌شود.

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز، به چه صورت است؟

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز چگونه است؟

منظور از تزریق زیر جلدی تزریق دارو به درون لایه‌ی چربی زیر پوست است، خون رسانی بافت چربی از عضله کم‌تر است از این رو هدف تزریق زیر جلدی جذب آهسته دارو با حجم محدود تزریق است.

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز، برای چه داروهایی مناسب است؟

از تزریق زیر جلدی برای بسیاری از داروها از جمله انسولین، هپارین، مورفین و هروئین که نیاز به جذب و تاثیر تدریجی دارند، استفاده می شود. پس تزریق زیر جلدی درست و علمی از اهمیت بالایی در درمان و تاثیر دارو برخوردار است.

بعد از تزریق زیر جلدی باید از ماساژ موضع تزریق خودداری کنید زیرا که باعث سریع‌تر شدن سرعت جذب دارو شده و التهاب بافتی ایجاد می‌کند.

اندام‌هایی که تزریق زیر جلدی در آنها انجام می‌شود: پشت بازو، روی ران، روی باسن، ناحیه پهلو‌ها، و دور ناف است. اگر فرد به صورت طولانی مدت داروی زیر جلدی دریافت کند، تزریق خود را باید به صورت چرخشی بین قسمت‌های گفته شده انجام دهد.

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز، برای چه داروهایی مناسب است؟

چه داروهایی نیاز به تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز دارند.

اگر به صورت کوتاه مدت نیاز به تزریق زیر جلدی داشته باشد، ناحیه تزریق بنا به شرایط بیمار توسط پزشک تعیین می‌شود. سرعت جذب دارو در دور ناف بیشترین و روی ران کمترین سرعت جذب را دارد.

داروهای زیر جلدی معمولا به شکل ویال‌های از پیش پرشده هستند که برای تزریق آن‌ها از سر سوزن‌های مخصوص استفاده می‌شود به اصطلاح سر سوزن انسولین یکی از سر سوزن‌های تزریق زیر جلدی است. تعیین سر سوزن بنا به سن و شرایط جسمی بیمار تعیین می‌شود تا مطمئن‌ترین تزریق جلدی انجام شود.

البته که جای نگرانی نیست، با خدمات پزشکی در منزل در شیراز، تیم ما مناسب‌ترین محل تزریق را برای شما، انتخاب می‌کند.

انتخاب متخصص برای تزریق زیر جلدی در منزل، اهمیت خاصی دارد.

از آنجایی که در تزریق زیر جلدی مواردی مانند محل درست تزریق (در چربی)، انتخاب سر سوزن مناسب (بنا به سن و وزن) و استریلیزاسیون تزریق بسیار حائز اهمیت است که توسط تکنسین متخصص تزریق زیر جلدی انجام شود. اگر تزریق زیر جلدی در زیر جلد پوست (چربی) انجام نشود باعث تورم در ناحیه تزریق می‌شود.

همچنین باعث تغییر در سرعت جذب و تاثیر دارو می‌شود و این تغییر در سرعت جذب دارو می‌تواند حال بیمار شما را وخیم کند، پس در انتخاب متخصص و شرکت انجام دهنده تزریق زیر جلدی خود دقت فرمائید.

در صورتی که تزریق زیر جلد انجام نشود، ناحیه تزریق متورم می‌شود در این صورت از ماساژ دادن و کمپرس گذاشتن، روی ناحیه جلوگیری کنید زیرا این عمل باعث جذب سریع دارو شده و دارویی مثل انسولین افت ناگهانی قند خون را ایجاد می‌کند. نتیجه‌ی افت قند خون، قطعا برای بیمار ما، مطلوب نیست.

هم چنین بخوانید: نوار قلب در منزل در شیراز

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز را به تیم آوا التیام بسپارید!

ما با مرکز درمان در منزل التیام، با بهره گیری از متخصصین خبره در تمام رشته‌های درمانی (پزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، رادیولوژی، گفتار درمانی، کار درمانی، سونوگرافی، آزمایشگاهی) و سابقه سال‌ها انجام امور درمانی در منزل آماده انجام تزریق زیر جلدی بیمار شما، هستیم.

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز را به تیم آوا التیام بسپارید!

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز توسط تیم تخصصی آوا التیام

تزریق زیر جلدی در منزل در شیراز مانند تمامی امور درمانی التیام در ایمن‌ترین و اصولی‌ترین شکل ممکن در منزل شما به صورت شبانه روزی و در اسرع وقت انجام می‌شود. هم‌چنین شما می‌توانید به صورت شبانه روزی از خدمت مشاوره رایگان التیام استفاده کنید. کافیست با شماره‌های مرکز درمان در منزل التیام تماس بگیرید و از تمام مراحل نیاز درمانی خود آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *