همه مقالات

خونگیری در منزل شیراز

خونگیری در منزل در شیراز

خونگیری در منزل شیراز التیام بخشی از خدمات ما در شیراز التیام است، که مانند تمام امور درمان در منزل التیام در بهترین شکل و در اسرع وقت در منزل شما انجام می‌شود. شما به صورت شبانه روزی می‌توانید از خدمت خونگیری در منزل شیراز التیام استفاده کنید و نتیجه خونگیری خود را با آرامش و سرعت بیشتری نسبت به مراجعه حضوری به مراکز درمانی در خانه‌ی خود دریافت کنید.

نوار قلب در منزل در شیراز هم یکی از خدمات ما در آوا التیام است.

خونگیری در منزل شیراز توسط متخصصین آوا التیام

خون بخشی از سیستم قلبی عروقی شمرده می‌شود که مسئولیت انتقال در این سیستم و گردش در تمام نقاط بدن را بر‌عهده دارد. از آن جایی که خون در تمام نقاط بدن در گردش است، می‌توان از طریق آنالیز و تست آن، بخش زیادی از بیماری‌ها را تشخیص داد اما برای انجام آنالیز و تست خون و محتویات آن، باید از بدن فرد مورد نظر خون گرفته شود یا به اصطلاح خونگیری انجام پذیرد.

خونگیری در منزل شیراز

خونگیری تخصصی در منزل شیراز

خونگیری دارای آداب و نیاز به دانش و مهارت خاص خود را دارد. مجموعه آوای التیام با استفاده از بهترین پرستاران خونگیری که در علم پزشکی یک روش تهاجمی محسوب می‌شود را به دقیق‌ترین روش در منزل شما انجام می‌دهد.

همان طور که می‌دانید، همه‌ی ما برای حفظ سلامتی، باید به طور منظم آزمایش‌های پزشکی انجام دهیم تا از وضعیت سلامت خود مطلع شویم. انجام آزمایش‌های پزشکی معمولاً در آزمایشگاه‌ها انجام می‌شود. اما ما در آوا التیام با خدمات آزمایش در منزل در شیراز، شما را از مراجعه به آزمایشگاه‌ها، بی نیاز کردیم.

خدمات آزمایش در منزل در شیراز آوا التیام، به عنوان یک راهکار نوین، از توجه بسیاری برخوردار شده است. آزمایش در منزل در شیراز، نه تنها به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط آشنا و راحت خود، بدون نیاز به حضور در مراکز پزشکی، آزمایشات مورد نیاز خود را انجام دهید، بلکه به عنوان یک ابزار قدرتمند در مدیریت بهداشت شخصی شناخته می‌شود. این آزمایش ها فقط شامل آزمایش خون نمی‌شود.

آزمایش در منزل در شیراز، شامل چه آزمایش‌هایی می‌شود؟

آزمایش در منزل در شیراز یا خدمات آزمایشگاهی در خانه، به عنوان یک سرویس جدید در حوزه بهداشت و درمان، به افراد این امکان را می‌دهد تا بسیاری از آزمایش‌های پزشکی را در محیط خود انجام دهند. امکان انجام طیف گسترده‌ای از آزمایش‌های بالینی در منزل وجود دارد. خدمت آزمایش در منزل در شیراز، شامل موارد زیر است:

آزمایش در منزل در شیراز، شامل چه آزمایش‌هایی می‌شود؟

آزمایش در منزل در شیراز، چه آزمایش‌هایی انجام می‌دهد؟

 • آزمایش خون در منزل در شیراز:

آزمایش خون در منزل در شیراز، به منظور بررسی عملکرد اندام‌ها، تشخیص بیماری‌ها و نظارت بر پروسه‌ی درمان استفاده می‌شود. برخی از خدمات آزمایش خون در منزل در شیراز، که قابل انجام است، عبارتند از:

  • شمارش کامل خون (CBC)
  • قند خون
  • کلسترول
  • تری گلیسیرید
  • آهن
  • تیروئید
آزمایش خون در منزل در شیراز

خدمات آزمایش خون در منزل در شیراز

 • آزمایش ادرار در منزل در شیراز:

آزمایش ادرار در منزل در شیراز، می‌تواند برای بررسی عفونت‌ها، بیماری‌های کلیوی و سایر مشکلات سلامتی استفاده می‌شود. برخی از آزمایش‌های ادرار که می‌توان در منزل انجام داد عبارتند از:

   • آزمایش ادرار خانگی (UA)
   • آزمایش کشت ادرار
 • آزمایش مدفوع در منزل در شیراز:

آزمایش مدفوع در منزل در شیراز، برای بررسی عفونت‌ها، بیماری‌های گوارشی و سایر مشکلات انجام می‌شود. برخی از آزمایش‌های مدفوع که می‌توان در منزل انجام داد عبارتند از:

  • آزمایش خون مخفی در مدفوع (FOBT)
  • آزمایش کولونوسکوپی مجازی (VCS)
 • آزمایش ضربان قلب در منزل در شیراز:

آزمایش ضربان قلب در منزل در شیراز، برای بررسی ریتم قلب، قدرت انقباض قلب و سایر مشکلات قلبی استفاده می‌شود. برخی از آزمایش‌های ضربان قلب که می‌توان در منزل انجام داد عبارتند از:

  • الکتروکاردیوگرام (ECG)
  • مانیتورینگ ضربان قلب
 • آزمایش‌های فشار خون:

آزمایش فشار خون در منزل در شیراز، به منظور بررسی فشار خون و تشخیص فشار خون بالا، انجام می‌شود.

 • آزمایش دیابت در منزل در شیراز:

آزمایش دیابت در منزل در شیراز، برای بررسی قند خون و تشخیص دیابت استفاده می‌شوند.

 • آزمایش بارداری در منزل در شیراز:

آزمایش بارداری در منزل در شیراز، برای تشخیص بارداری انجام می‌شوند.

 • سونوگرافی در منزل در شیراز:

سونوگرافی در منزل شیراز، برای بررسی اندازه و ساختار اعضای داخلی، تجویز می‌شود.

علاوه بر این موارد، برخی از آزمایش‌های تخصصی‌تر نیز می‌توانند در منزل انجام شوند. این آزمایش‌ها معمولاً توسط متخصصان پزشکی آموزش دیده تیم آوا التیام، انجام می‌شوند. در صورتی که قصد استفاده از خدمت آزمایش در منزل در شیراز، را دارید، با تیم تخصصی ما در آوا التیام، تماس بگیرید و مشورت کنید تا مطمئن شوید که آزمایش‌های مورد نظر شما در منزل قابل انجام هستند.

خونگیری در منزل شیراز، به چه صورت است؟

با وجود تهاجمی بودن پروسه‌ی خونگیری، امروزه می‌توان خونگیری در منزل شیراز و بدون مراجعه به مراکز درمانی و در منزل خود انجام داد.

خونگیری در منزل شیراز

انجام خونگیری در منزل شیراز

از مزایای استفاده از خدمات خونگیری در منزل شیراز التیام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خونگیری توسط پرسنل مجرب
 • عدم اتلاف وقت
 • عدم نیاز به جابه جایی بیمار
 • عدم نیاز به حضور همراه
 • انجام حرفه‌ای و اصولی خونگیری از سالمندان و کودکان
 • جلوگیری از انتقال عفونت‌های بیمارستانی
 • خونگیری به روش کاملا استریل
 • عدم نیاز به حضور در صف‌های طولانی آزمایشگاه‌ها
 • اطمینان از اعتبار آزمایشگاه‌ها
 • امکان درخواست آنالیز در آزمایشگاه مورد نظر خود فرد

تست خونگیری در منزل شیراز

در گذشته برای انجام آزمایشات باید بیمار برای مدت‌ها در نوبت مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها به سر می‌برد اما امروزه می‌توان با خدمت خونگیری در منزل در شیراز و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام داد.

تست خونگیری در منزل شیراز

انجام انواع تست خونگیری در منزل شیراز

مجموعه آوای التیام با پوشش حداکثری آزمایشات تلاش کرده تا تمامی تست‌هایی که می‌توان در منزل انجام داد از جمله: CBC,FBC,HB ,PLT ,PT ,Cholesterol ,WBC ,PRO ,LDL ,HDL ,HCT ,CR ,BUN و … را در منزل انجام دهد تا شما همشهریان عزیز نیازی به حضور در صف‌های طولانی آزمایشگاه‌ها نداشته باشید.

مجموعه آوای التیام جهت سهولت بیشتر عزیزان، علاوه بر خونگیری، سایر تست‌ها مثل تست مدفوع و ادرار را نیز در منزل تحت پوشش خود قرار داده است تا بیشترین پوشش آزمایشات در منزل را در سطح شهرستان داشته باشد.

هم‌چنین شما می‌توانید از خدمات تزریقات در منزل شیراز توسط تیم تخصصی آوا التیام، بهره‌مند شوید.

چکاپ در منزل در شیراز

مجموعه آوای التیام علاوه بر انجام خونگیری در منزل شیراز، تمامی چکاپ‌های دوره ای، دارای نسخه و یا چکاپ‌های که خود فرد مایل به انجام است را در منزل به صورت کاملا دقیق و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

شما با بهره‌گیری از خدمت چکاپ در منزل در شیراز التیام می‌توانید از پرستاران متخصص التیام که سابقه سالیان تجربه آزمایشگاهی و پرستاری دارند، بهره‌مند شوید و به صورت شبانه روزی خدمات چکاپ خود را در منزل انجام دهید. به روند تشخیص درمانی خود سرعت ببخشید. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید از خدمت مشاوره رایگان التیام استفاده کرده و با متخصصین ما در ارتباط باشید و از خدمت درمانی مورد نیاز برای بیمار خود آگاه شوید.

چکاپ و خونگیری در منزل شیراز

انواع خدمات چکاپ و خونگیری در منزل شیراز

ازجمله چکاپ‌های روتین می‌توان به چکاپ کامل زنان (شامل چک فاکتور‌های خونی، املاح، ویتامین‌ها، هپاتیت، قند، چربی، چک هورمون‌های زنانه و عملکرد سایر اندام‌ها)، چکاپ کامل مردان (شامل چک فاکتور‌های خونی، املاح، ویتامین‌ها، هپاتیت، قند، چربی، عملکرد سایر اندام‌ها، هورمون‌های مردانه و پروستات)، چکاپ کامل سالمندان (شامل چک فاکتور‌های خونی، فاکتور‌های انعقاد خون، املاح، ویتامین‌ها، قند، چربی، فشار خون و در آقایان پروستات)، چکاپ کودکان (شامل چک فاکتور‌های خونی، فاکتور‌های انعقادی، ویتامین‌ها، املاح، زردی و هورمون‌های رشد) و چکاپ‌های شغلی ( بسته به نوع شغل متفاوت می‌باشد.) اشاره کرد.

هم‌چنین برای یک چکاپ موثر و پایش مداوم وضعیت سلامتی خود می‌توانید به صورت دوره‌ای و تحت نظر پزشکان و مشاوران مجموعه آوای التیام قرار گرفته تا بنا به تشخیص پزشکان ما، یک چکاپ هدف‌مند و موثر را انجام دهید.

نحوه رزرو چکاپ در منزل در شیراز

چکاپ در منزل در شیراز با مجرب‌ترین نمونه گیر آقا و خانم در سریع‌ترین زمان ممکن به شما، دقیق‌ترین جواب را ارائه می‌دهند. چکاپ در منزل در شیراز به صورت شبانه روزی در دسترس شما عزیزان است. هم چنین می‌توانید جهت مشاوره و درخواست خدمات با کارشناسان ما در تماس باشید.
پس از ثبت درخواست چکاپ در منزل در شیراز و اخذ اطلاعات مورد نیاز توسط کارشناس مربوطه شامل:

 • نام و نام خانوادگی بیمار
 • سن، جنس، وزن
 • حساسیت دارویی و داروهای مصرفی
 • وضعیت هوشیاری و توان حرکتی بیمار
نحوه رزرو چکاپ در منزل در شیراز

نحوه رزرو چکاپ در منزل در شیراز با آوا التیام

کارشناس نمونه گیر از طرف مرکز خدمات درمانی در منزل التیام به محل شما، اعزام می‌شود و نمونه گیری (خون، ادرار، مدفوع و…) را انجام داده و تحویل آزمایشگاه می‌دهد. جواب‌دهی به صورت آنلاین و یا حضوری (پرینت کاغذی جهت ارائه به ادارات مختلف) قابل دریافت می‌باشد.

آنالیز نتیجه خونگیری در منزل شیراز

آنالیز نتیجه آخرین و اصلی‌ترین بخش از انجام یک تست است که به نوعی ثمره خدمات قبل را نشان می‌دهد. آنالیز تست خونگیری در آزمایشگاه انجام می‌شود و با توجه به فراوانی آزمایشگاه‌ها در سطح شهر شیراز، شناسایی آزمایشگاه‌های معتبر برای بیماران، کمی دشوار است.

آنالیز نتیجه خونگیری در منزل شیراز

آنالیز و تفسیر نتیجه خونگیری در منزل شیراز

مجموعه آوای التیام با استفاده از تجربیات و شناساگر‌های خود و با شناخت بهترین دستگاه‌های آنالیز کننده‌ی خون در هر آزمایشگاه، نمونه‌های گرفته شده را به بهترین آزمایشگاه‌های شیراز جهت آنالیز و پاسخ‌دهی تحویل می‌دهد تا از صحت آنالیز و پاسخ آزمایشگاه، اطمینان حاصل کند.

هم‌چنین مجموعه آوای التیام این امکان را برای بیماران خود فراهم کرده است که در صورت درخواست افراد مبنی بر تحویل نمونه‌های خود به یک آزمایشگاه خاص، نمونه‌های گرفته شده را به آن آزمایشگاه تحویل دهد و پاسخ را برای بیماران و همراهان آنها ارسال نماید.

آنالیز جواب تست خونگیری در منزل شیراز

پس از دریافت پاسخ از آزمایشگاه‌ها نوبت به تفسیر این پاسخ‌ها می‌رسد که حتما باید توسط پزشک صورت پذیرد تا اعداد و ارقام نوشته شده و نامفهوم را به پاسخی قابل درک برای افراد تبدیل سازد.

تست‌های انجام شده در برخی موارد توسط پزشک نسخه شده است که تفسیر این تست‌ها بر عهده‌ی همان پزشک می‌باشد.

آنالیز جواب تست خونگیری در منزل شیراز

آنالیز وتفسیر جواب تست خونگیری در منزل شیراز

در صورتی که بیمار به صورت شخصی و بدون نسخه پزشک آزمایشاتی را انجام داده باشد و یا آزمایشات توسط پزشکان مجموعه آوای التیام تجویز شده باشد، تفسیر این آزمایشات به صورت کاملا رایگان توسط پزشکان همین مجموعه صورت خواهد گرفت و در صورت نیاز به اقدامات ثانویه، این اقدامات به اطلاع فرد آزمایش دهنده می‌رسد.

هزینه خونگیری در منزل شیراز

هزینه خون گیری در منزل شیراز بسته به عوامل مختلفی مانند نوع تست، تعداد نمونه‌ها، محل انجام خون گیری و تجهیزات مورد استفاده متفاوت است. به طور کلی، هزینه خون گیری برای تست‌های ساده مانند خون CBC یا قند خون کمتر از هزینه خون گیری برای تست‌های پیچیده‌ای مانند تست‌های هورمونی یا ژنتیکی است.

هزینه خونگیری در منزل شیراز

هزینه خدمات خونگیری در منزل شیراز

برای اطلاع از هزینه دقیق خون گیری در منزل شیراز، می‌توانید با آوا التیام، تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *