همه مقالات

تزریق فصد خون در منزل در شیراز

تزریق فصد خون در منزل در شیراز

تزریق فصد خون در منزل در شیراز

طب سنتی قدیم ایران و جهان، علت بسیاری از بیماری‌ها را بهم خوردن تعادل در خون، بلغم، صفرا و سودا می‌دانستند.  بر این اساس وقتی تعادل سیستم چهارگانه بدن از حد تعادل خارج می‌شد و افزایش می‌یافت، باعث ایجاد بیماری می‌شد. به همین دلیل یکی از مهم‌ترین روش‌های درمان بیماری‌ها در طب قدیم، برقراری تعادل در اخلاط چهارگانه‌ی بدن به روش‌های مختلف است که یکی از این روش‌ها فصد خون یا رگ زنی است.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز

تزریق فصد خون در منزل در شیراز توسط آوا التیام

از دیگر خدمات ما: خدمات پرستاری در منزل شیراز

هدف تزریق فصد خون در منزل در شیراز

فصد خون دو هدف دارد: اولی کاهش غلظت خون و دومی تغییر مسیر خون برای درمان بیماری یا رفع مشکل است. در طب سنتی باور بر این است که فصد خون باعث دفع سودا و مواد زائد رسوبی در خون می‌شود.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز، به چه منظور انجام می‌شود؟

عمل فصد خون در گذشته به وسیله‌ی تیغ انجام می‌شد و در هر نقطه که تشخیص داده می‌شد، به وسیله‌ی تیغ عمل رگ زنی انجام می‌شد. امروزه علاوه بر حکیمان طب سنتی، پزشکان نیز برای درمان و پیشگیری از فصد خون استفاده می‌کنند.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز، به چه منظور انجام می‌شود؟

به چه منظوز تزریق فصد خون در منزل در شیراز، انجام می‌شود؟

در روش مدرن و امروزی علاوه بر چک علائم حیاتی، پزشک داروهای مصرفی و دلیل بیماری را نیز چک می‌کند و با استفاده از آنژیوکت (معمولا سبز و خاکستری) که به وسیله ست سرم به درون بطری سرم هدایت می‌شود، انجام می‌شود. به طور کلی انجام فصد خون، درد و عوارض خاصی ندارد.

فواید تزریق فصد خون در منزل در شیراز

پزشکان معتقدند که با تزریق فصد خون از بسیاری از بیماری‌ها می‌توان پیشگیری کرد، از جمله فواید فصد خون می‌توان به:

  • کاهش کلسترول خون
  • تولید سلول‌های قرمز خون (مفید به خصوص برای بیماران سرطانی)
  • بهبود بیماری‌های خاص مثل هموکروماتوز (آهن بالای خون)
  • پلی سیتمی (پرخونی)
  • تنظیم مقدار آهن (افزایش سطح آهن خون منجر به نارسایی قلب، ضعف و خستگی مفرط و بیماری‌های کبدی می‌شود.)

اشاره کرد.

فواید تزریق فصد خون در منزل در شیراز

تزریق فصد خون در منزل در شیراز، چه فوایدی دارد؟

تزریق فصد خون در منزل در شیراز، به چه افرادی توصیه می‌شود؟

معمولا فصد خون برای بیماران با مشکل غلظت خون و فشار خون تجویز می‌شود. بهترین فصل برای فصد خون در فصول گرم و معتدل بوده چرا که افراد در این فصول از سیستم جسمانی نرمالی برخوردار است.

هم چنین بخوانید: اجاره دستگاه زردی نوزاد شیراز

آیا تزریق فصد خون در منزل در شیراز، عوارض دارد؟

معمولا فصد خون عارضه خاصی ندارد اما برای بیماران با ضعف جسمانی، فشار خون پایین، زردی چهره، مشکلات حاد معده و کبدی که باید توسط متخصص چک و کنترل شود، توصیه نمی‌شود.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز، را به متخصصین آوا التیام بسپارید.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز التیام توسط متخصصین این رشته با چک علائم حیاتی، داروهای مصرفی و سنجش مقدار لازم دادن خون در سن‌های مختلف انجام می‌شود. متخصصین التیام با سابقه سال‌ها انجام فصد خون و آشنایی کامل کار با آنژیوکت و مهارت در رگ گیری فصد خون بیمار شما را در منزل شما در بهترین شکل ممکن، تخصصی و بنا به شرایط و سن بیمار شما انجام می‌دهند.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز، را به متخصصین آوا التیام بسپارید.

تزریق فصد خون در منزل در شیراز با متخصصین آوا التیام

خدمت فصد خون در منزل در شیراز التیام، مانند تمام امور درمانی دیگر التیام به صورت شبانه‌روزی و در اسرع وقت در منزل شما توسط متخصصین التیام انجام می‌شود. با انجام تزریق فصد خون در منزل در شیراز با تیم تخصصی آوا التیام، دیگر نگران موارد بهداشتی و حرفه‌ای بودن خدمات، نخواهید بود.

سایر خدمات: وصل سرم در منزل در شیراز

برای درخواست خدمت فصد خون در منزل در شیراز التیام می‌توانید به صورت شبانه روزی با شماره‌های مرکز درمان در منزل التیام تماس بگیرید و علاوه بر استفاده از خدمت مشاوره رایگان و تماس با متخصصین، از خدمت فصد خون در منزل در شیراز التیام در بهترین شکل ممکن در منزل خود بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید