همه مقالات

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، در چه مواقعی انجام می‌شود؟

خدمت تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، در هر ساعتی از شبانه روز، برای شما همشهریان عزیز در دسترس است. داروهای آنتی بیوتیکی برای درمان عفونت‌های باکتریای و انگلی کاربرد دارد و نمی‌توانند عفونت‌های ویروسی و انگلی را درمان کنند. پس از مصرف خود‌سرانه تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز و بدون تشخیص پزشک داروهای آنتی بیوتیکی خودداری کنید.

ویروس‌ها معمولا باعث ایجاد عفونت در قسمت فوقانی تنفسی می‌شوند، بنابراین مصرف آنتی بیوتیک در درمان عفونت‌های ویروسی بی نتیجه خواهد بود.

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، در چه مواقعی انجام می‌شود؟

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز برای چه مواقعی بهتر است؟

علاوه بر آن باید باکتری ایجاد کننده عفونت شناسایی شود زیرا هر آنتی بیوتیک به روی گونه‌ی خاصی از باکتری‌ها تاثیر دارد و مصرف آنتی بیوتیک بی ربط و خود سرانه باعث مقاومت باکتریایی می‌شود. هم‌چنین از دلایل دیگر مقاومت باکتریایی قطع خودسرانه مصرف دوره آنتی بیوتیکی است. اگر مصرف یک دوز از دوره درمانی آنتی بیوتیکی خود را فراموش کردید، بلافاصله بعد از یادآوری آن را مصرف کنید و سپس به طور معمول به مصرف به موقع دوره آنتی بیوتیکی خود ادامه دهید.

هم چنین بخوانید: تزریقات در منزل شیراز

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز تحت نظر متخصص

علاوه بر تشخیص باکتری ایجاد کننده عفونت در انتخاب آنتی بیوتیک مناسب برای بیمار مسائل دیگری نظیر: شدت عفونت، کارایی کبد و کلیه (کبد مسئول سم زدایی بدن و کلیه مسئول دفع دارو‌های مصرفی است.)، دوز مصرف آنتی بیوتیکی و مصرف روزانه آن‌ها (برخی از داروهای آنتی بیوتیکی اگر از مقداری بیشتر مصرف شوند، باعث ایجاد سمیت در کلیه و کبد می‌شوند.)، سابقه حساسیت به نوع خاصی از آنتی بیوتیک‌ها و عوارض جانبی ایجاد شده نیز توسط پزشک باید مورد بررسی قرار بگیرد. در نهایت با توجه به این فاکتور‌ها، بهترین دوره‌ی درمان آنتی بیوتیکی برای بیمار را انتخاب  شود تا بیمار با مشکلات رایج مصرف آنتی بیوتیکی مواجه نشود.

متخصصان ما در تیم آوا التیام با در نظر داشتن تمام این نکات، بهترین خدمت تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز را برای شما ارائه می‌دهند.

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز تحت نظر متخصص

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز با متخصصین آوا التیام

داروهای آنتی بیوتیکی در شکل‌های متفاوت: قرص، شربت، ژل، پماد و تزریقی هستند که بنا به نیاز بیمار و تشخیص پزشک در شکل‌های متفاوت به بیماران ارائه می‌شوند.

❌ زنان باردار باید در مصرف آنتی بیوتیک خود حتما با پزشک خود مشورت کنند. مصرف برخی آنتی بیوتیک‌ها با مواد غذایی تداخل دارند. (به عنوان مثال مترونیدازول را نباید با نوشیدنی‌های الکلی استفاده کرد.)

با انتخاب تیم آوا التیام برای تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز،دیگر نگران خطر‌ها نباشید. با خیال راحت تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز را به متخصصان ما بسپارید.

سایر خدمات ما: وصل سرم در منزل در شیراز

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، در چه صورت به پزشک اطلاع دهیم؟

در صورت وجود علائم زیر بعد از تزریق داروی آنتی بیوتیکی حتما باید به پزشک خود اطلاع دهید:

  • استفراغ شدید
  • تشنج
  • اسهال شدید و گرفتگی عضلات شکم
  • کهیر و تنگی نفس
  • خارش یا در خانم‌ها ترشح واژن
  • لکه‌های سفید روی زبان

برخی از عوارض جانبی ایجاد شده توسط آنتی بیوتیک‌ها، به دلیل تداخل آنتی بیوتیک با سایر داروهای مصرفی است، بنابراین حتما پزشک خود را از دارو‌های مصرفی خود مطلع کنید.

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، در چه صورت به پزشک اطلاع دهیم؟

علائم خطرناک تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز

تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز التیام یکی از اصولی‌ترین و علمی‌ترین تزریقات التیام است که با در نظر گرفتن و کنترل تمام ریسک فاکتور‌های مشکل ساز تزریق از جمله: حساسیت، گرفتن تست، شستشوی رگ بعد از تزریق، تزریق با میکروست و تخمین سرعت گرفتن داروی آنتی بیوتیک در منزل شما انجام می‌شود.

عواقب تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، توسط غیر متخصص

تزریق آنتی بیوتیک یکی از مهم‌ترین و پر واکنش‌ترین تزریقات است که اگر توسط فرد غیر متخصص انجام شود می‌تواند حتی منجر به مرگ بیمار شود، متخصصین ما با گرفتن تست‌های آنتی بیوتیکی قبل از تزریق آنتی بیوتیک و هم‌چنین تخمین سرعت گرفتن داروی آنتی بیوتیکی بنا به سن، وزن و شرایط بیمار شما، مواجه بیمار شما را با تمام ریسک فاکتور‌های تزریق آنتی بیوتیکی به صفر می‌رسانند.

عواقب تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، توسط غیر متخصص

عواقب تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز، توسط فرد غیر متخصص

همچنین در آنتی بیوتیک‌های دوره‌ای که ساعت گرفتن آنتی بیوتیک در روند درمان بیمار شما بسیار حائز اهمیت است متخصصین ما با ثبت ساعت و دوز دارو در ساعت مشخص در منزل شما حاضر می‌شوند و در ساعت تزریق داروی آنتی بیوتیکی، دارو را به بیمار در بهترین شکل ممکن تزریق می‌کنند.

خدمات دیگر ما: خدمات پرستاری در منزل شیراز

برای استفاده از خدمت تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز التیام می‌توانید به صورت شبانه روزی با شماره تماس‌های مرکز درمان در منزل التیام تماس بگیرید و از خدمت تزریق آنتی بیوتیک در منزل در شیراز التیام استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *