همه مقالات

پرستار خصوصی در منزل در شیراز

پرستار خصوصی در منزل در شیراز

با شلوغی روز افزون مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، نوبت‌های طولانی درمانی، مشکلات حمل نقل بیماران و هم‌چنین افزایش تعداد بیماران هر پرستار و نداشتن زمان کافی پرستاران برای رسیدگی و انجام امور پرستاری برای بیمار و نیاز روز افزون جامعه و بیماران به مراقبت و پرستار خصوصی، ما به این فکر افتادیم تا معضل حضور فیزیکی بیمار شما و همچنین عدم رسیدگی در مراکز درمانی را با ارائه خدمت پرستار خصوصی در منزل در شیراز برای بیمار شما برطرف کنیم.

پرستار خصوصی در منزل در شیراز

شما با در اختیار داشتن خدمت پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام، تمام خدمات پرستاری خود را توسط پرستاران متخصص التیام که تجربه سال‌ها پرستاری در بخش‌های اورژانس و مراقبت‌های ویژه دارند و کاملا از تمام خدمات پرستاری مورد نیاز بیمار شما، آگاهی دارند، در منزل خود انجام دهید و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در شلوغی مراکز درمانی را نداشته باشید.

پرستار خصوصی در منزل در شیراز

پرستار خصوصی در منزل شما در شیراز

پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام با در نظر گرفتن همه شرایط خدمت پرستاری از جمله استریلیزاسیون علمی، مهارت در رگ گیری، مهارت در گذاشتن لوله غذایی (NG)، مهارت در انجام استریل سوند گذاری و تعویض سوند، مهارت در زدن و کشیدن بخیه و مهارت در انجام استریل پانسمان تمام خدمات پرستاری مورد نیاز بیمار شما را در اصولی‌ترین و بهداشتی‌ترین شکل ممکن انجام خواهد داد. در نتیجه بیمار شما در محیط آشنای خانه، در کنار خانواده خود مراحل درمانی مورد نیاز خود را طی خواهد کرد.

هم‌چنین پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام از تمام مراحل پرستاری مورد نیاز بیمار شما آگاهی کامل دارد و با در نظر گرفتن: داروها و سابقه‌ی بیماری بیمار شما، بهترین خدمت پرستاری را برای بیمار شما انجام خواهد داد. شما می‌توانید با در اختیار داشتن خدمت مشاوره رایگان التیام به صورت شبانه‌روزی با پرستار خصوصی خود در ارتباط باشید و از امور پرستاری مورد نیاز برای بیمار خود آگاه شوید.

سایر خدمات ما: وصل سرم در منزل در شیراز

خدمات پرستار خصوصی در منزل در شیراز

پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام خدمت سرم درمانی و تزریقات را بنا به سن و شرایط بیمار شما انجام خواهد داد. سرعت گرفتن دارو، انتخاب آنژیوکت مناسب، مهارت در رگ گیری، آشنایی کامل با تمام داروها، توجه به علائم حیاتی (فشار خون، ضربان قلب و اکسیژن خون) و چک آن‌ها در طی سرم درمانی و تزریق آنتی بیوتیک‌ها بعد از تست و بنا به دستور پزشک از مواردی هستند که پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام، به آن‌ها توجه می‌کند.

پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام، با گذاشتن وقت و توجه کافی تجربه خدمتی درمانی آرامبخش را برای بیمار شما به ارمغان می‌آورد. شما در محیط آرام خانه‌ی خود شاهد انجام تمام امور پرستاری توسط پرستاران متخصص التیام در بهترین شکل ممکن خواهید بود.

خدمات پرستار خصوصی در منزل در شیراز

خدمات پرستار خصوصی در منزل در شیراز، به چه صورت است؟

خدمات پرستار خصوصی در منزل در شیراز، التیام گسترده است و تمام خدمات مورد نیاز پرستاری شما را از جمله:

 • تزریق در منزل در شیراز
 • پانسمان در منزل در شیراز
 • تزریق سرم در منزل در شیراز
 • ساکشن در منزل در شیراز
 • نمونه گیری آزمایشی در منزل در شیراز
 • خون گیری در منزل در شیراز
 • بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل در شیراز
 • فصد خون در منزل در شیراز
 • پانسمان نوین در منزل در شیراز
 • سوند گذاری در منزل در شیراز
 • شست و شوی مثانه در منزل در شیراز
 • گذاشتن لوله nG در منزل در شیراز
 • پرستار مراقبت‌های ویژه در منزل در شیراز

را شامل می‌شود، لازم به ذکر است شما با در اختیار داشتن خدمت پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام می‌توانید تمام خدمات پرستاری مورد نیاز بیمار خود را به صورت شبانه روزی در بهترین شکل ممکن در منزل خود انجام دهید.

انتخاب پرستار خصوصی در منزل در شیراز

انجام امور پرستاری به صورت غیر حرفه‌ای و غیر اصولی با عدم رعایت اصولی استریلیزاسیون می‌تواند منجر به درگیری شدن بیمار شما با عفونت‌های تهاجمی جدید شود. سلامتی بیمار شما را به خطر بیاندازد، هم‌چنین استفاده از آنتی بیوتیک‌ها بدون تست حساسیت توسط پرستار غیر متخصص، می‌تواند حتی منجر به مرگ بیمار شما شود.

انتخاب پرستار خصوصی در منزل در شیراز

انتخاب پرستار خصوصی در منزل در شیراز، نیازمند دقت و حساسیت است.

از آنجایی که انجام امور پرستاری مانند تمام امور تجربی دیگر نیازمند تجربه و سابقه است و انجام آن توسط پرستار غیر متخصص می‌تواند منجر به عواقب سنگین و غیر قابل جبران برای بیمار شما شود، در انتخاب پرستار و شرکت خود برای انجام امور پرستاری دقت فرمائید.

هم چنین بخوانید: آزمایش در منزل در شیراز

با خیال راحت پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام را انتخاب کنید.

شما با التیام یک تیم کامل، متخصص و حرفه‌ای پرستاری و پزشکی در اختیار دارید و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تیم پزشک و پرستاری متخصص التیام داشتید، می‌توانید با شماره تماس‌های مرکز درمان در منزل التیام تماس بگیرید و خدمت مورد نیاز خود را سفارش دهید. هم‌چنین شما با در اختیار داشتن خدمت مشاوره رایگان التیام می‌توانید به صورت شبانه روزی با پزشکان متخصص خود در ارتباط باشید و از خدمت درمانی مورد نیاز برای بیمار خود آگاه شوید.

با خیال راحت پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام را انتخاب کنید.

پرستار خصوصی در منزل در شیراز التیام؛ قابل اطمینان.

التیام یک تیم حرفه ای کامل کادر درمان شامل فیزیوتراپ، رادیولوژیست، پزشک عمومی، پزشک متخصص، پرستار، گفتار درمانی و کار درمانی دارد و بیمارانی که امکان نقل و انتقال به مراکز و مطب ها ندارند می‌توانند تمام خدمات درمانی خود را در بهترین و پر بازده‌ترین شکل ممکن در منزل خود انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *