همه مقالات

پرستاری از مریض در منزل در شیراز

پرستاری از مریض در منزل در شیراز

پرستاری از مریض در منزل در شیراز التیام توسط متخصصین حرفه‌ای این رشته انجام می‌شود که آماده ارائه تمامی امور پرستاری و درمانی مورد نیاز بیمار شما، در بهترین و اصولی‌ترین حالت ممکن در خانه شما و به صورت شبانه روزی به بیمار شما می‌باشند.

با شلوغی‌های روز افزون مراکز درمانی، افزایش تعداد بیمار هر پرستار در مراکز درمانی، عدم زمان کافی پرستاران برای رسیدگی اصولی و سریع برای هر بیمار و درک نیاز روز افزون مردم به خدمت پرستاری از مریض در منزل در شیراز، ما را در التیام به این فکر واداشت که خدمت پرستاری مریض در منزل در شیراز را برای شما در بهترین و اصولی‌ترین حالت ممکن فراهم کنیم. با خدمات پرستاری از مریض در منزل در شیراز التیام، بیمار شما از حضور در مراکز شلوغ درمانی و درگیری با کند بودن سرعت روند درمان و بهم ریختن آرامش‌تان، بی نیاز می‌کنیم. در نهایت؛ به روند درمانی بیمار شما سرعت می‌ببخشیم.

از دیگر خدمات ما: تزریقات در منزل در شیراز

پرستاری از مریض در منزل در شیراز؛ به صورت اصولی!

برای انجام تخصصی پرستاری از مریض در منزل در شیراز باید اصولی رعایت شود که نیازمند تجربه متخصص و شرکت انجام دهنده دارد. انجام این اصول توسط پرستاران بی تجربه می‌تواند منجر به وقوع عواقب جدی برای بیمار شود، از جمله این مشکلات می‌توان به: درگیری بیمار با مشکلات عفونی جدید، پارگی رگ، نکروز (مرگ) بافتی، آسیب بافتی، کاهش سطح اکسیژن و کاهش هوشیاری (در مراقبت ویژه)، عدم شناخت داروها و تداخلشان و تزریق اشتباهی آن‌ها، شوک و کما اشاره کرد. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که در انتخاب پرستار و شرکت انجام دهنده خدمت پرستاری از مریض در منزل خود دقت فرمائید.

پرستاری از مریض در منزل در شیراز؛ به صورت اصولی!

پرستاری از مریض در منزل در شیراز حرفه‌ای و اصولی

پرستاری از مریض در منزل به صورت اصولی، مستلزم تجربه درمان در منزل پرستار انجام دهنده و آگاهی پرستار از تمام امور پرستاری است. پرستاران التیام با سابقه سالیان فعالیت‌های پرستاری در تمام بخش‌های بیمارستانی (داخلی، icu ،nicu، اورژانس و …) آماده ارائه کلیه امور پرستاری می‌باشد.

هم چنین بخوانید: خونگیری در منزل در شیراز

خدمات پرستاری از مریض در منزل در شیراز، شامل چه مواردی می‌شود؟

پرستاران التیام با تجربه‌ی حرفه‌ای و اصولی کار در مراکز درمانی، آماده‌ی خدمت به شما عزیزان می‌باشند و خدماتی مثل:

 • پانسمان در منزل در شیراز
 • بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل
 • وصل سرم در منزل در شیراز
 • تزریقات در منزل در شیراز
 • سوند گذاری در منزل در شیراز
 • گذاشتن لوله غذایی (NG) در منزل
 • انجام آزمایش در منزل در شیراز
 • پرستاری مراقبت ویژه در منزل
 • پرستاری از سالمند در منزل در شیراز
 • پرستاری شبانه روزی در منزل در شیراز
 • گچ‌ گیری و گچ بری در منزل در شیراز

را در سریع‌ترین حالت ممکن و به صورت شبانه روزی به شما ارائه می‌دهند.

پرستاران مراقبت ویژه التیام با سابقه سالها پرستاری در بخش مراقبت‌های ویژه (icu) آمادگی پرستاری شبانه روزی از بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه در منزل (سکته مغزی، بیماران تروما، بیماران ضربه مغزی، قطع و آسیب نخاعی، فشار خون بالای مغزی (icp) و …) در بهترین و اصولی‌ترین حالت ممکن را دارند.

خدمات پرستاری از مریض در منزل در شیراز، شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات پرستاری از مریض در منزل در شیراز آوا التیام

شما هم‌چنین می‌توانید با استفاده از خدمت تجهیزات پزشکی در منزل التیام، اتاق بیمار را به icu در منزل مجهز کرده و تمام مراقبت‌های مورد نیاز بیمار عزیز خود را از جمله فیزیوتراپی در منزل، ویزیت متخصص ارتوپدی در منزل، ویزیت متخصص مغز و اعصاب، ویزیت متخصص داخلی، کار درمانی و گفتار درمانی را به صورت اصولی، در منزل خود انجام دهید و به روند بهبودی بیمارتان سرعت ببخشید.

چرا پرستاری از مریض در منزل در شیراز آوا التیام؟

پرستاری از مریض در منزل در شیراز؛ از این جهت نیازمند تجربه است که بیمار با مشکلات عفونی جدید، تجویز اشتباهی دارو، استفاده‌ی غیرحرفه‌ای آنتی بیوتیک‌ها (منجر به شوک)، انجام غیر استریل امور پرستاری (منجر به عفونت) و انجام غیر اصولی مراقبت ویژه (منجر به افت اکسیژن خون بیمار و افت هوشیاری) نشود و پرستار بتواند تجربه درمانی در کمال آرامش برای شما و بیمار عزیزتان رقم بزند.

التیام با سابقه سالیان فعالیت درخشان در حوزه پرستاری از مریض در منزل در شیراز می‌تواند تجربه خدمتی در کمال آرامش را برای شما و بیمار عزیزتان رقم بزنند، التیام سعی بر این دارد در تمام امور درمانی شما را از حضور و انتظار‌های طولانی مدت مراکز درمانی بی نیاز کند و به روند درمانی بیمار شما سرعت ببخشد.

چرا پرستاری از مریض در منزل در شیراز آوا التیام؟

پرستاری از مریض در منزل در شیراز آوای التیام را انتخاب کنید.

با التیام شما یک تیم متخصص پزشکی و پرستاری دارید که می‌توانید تمام امور درمانی خود را با خیال راحت، به آنها بسپارید. برای درخواست خدمت درمانی مورد نیاز خود با شماره‌های درمان در منزل التیام تماس بگیرید و با استفاده از خدمت مشاوره رایگان التیام با متخصصین خود در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *