خانه » نمونه کار » خدمات مراقبت های ویژه و ICU در منزل (شیراز)

ارائه خدمات

ICU و مراقبت های ویژه در منزل

یکی از خدمات مراقبتی ما در شهر شیراز

خدمات icu در منزل شیراز

شماره تماس ما را یاداشت کنید!

برای دریافت خدمات ICU در منزل در شهر شیراز، کافیست با ما تماس بگیرید تا ما کاملا از شرایط شما مطلع شویم.

شماره تماس 1

در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

شماره تماس 2

در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

فرایند ثبت درخواست

نگران مراقبت های ویژه نباشید

خدمات مراقبت های ویژه و ICU در منز ل در شیراز

اگر ساکن شهر شیراز یا اطراف هستید و نیاز به دستگاه ها و تجهیزات و متخصصینی برای مراقبت های ویژه در منزل دارید، کافیست با ما تماس بگیرید.

بخش مراقبت های ویژه (ICU)

بخش مراقبت های ویژه یا ICU. یکی از مهمترین بخش های یک بیمارستان است و قسمت مهمی از اعتبار یک بیمارستان را این بخش برای بیمارستان به ارمغان می آورد. این بخش همیشه دارای بهترین و بیشترین تجهیزات و همچنین معمولا شامل بهترین پرستاران و بیهوشی های یک بیمارستان است.

بخش ICU وظیفه ی مراقبت و درمان در  بیمارانی که دارای یک عارضه ی تهدید کننده ی حیات هستند را بر عهده دارد. بخش مراقبت های ویژه طیف وسیعی از بیماری ها را چه در بزرگسالان که به آن ICU و چه در نوزادان که به آن NICU میگویند را تحت پوشش قرار میدهد.

معمولا بیماران این بخش در بزرگسالان را بیماران بدحال تصادفی، سکته مغزی ، بیمارانی که عمل های جراحی سنگینی داشته اند و سایر بیماری های تهدید کننده ی حیات تشکیل میدهند که در اکثر این افراد تنفس به وسیله ی دستگاه های کمک تنفسی یا همان ونتیلاتور میباشد.

به دلیل شرایط ویژه ی بیماران بخش ICU طی کردن روند درمان این بیماران نه تنها به یک فرد بلکه به یک تیم سپرده میشود.

آیا میتوان از بیماران ICU در منزل مراقبت کرد؟

پاسخ کلی به این سوال بله است اما نه تمام بیماران.

به دلیل سختی و مشکلاتی که حضور در بیمارستان ها برای خانواده و خود بیمار دارد که از این مشکلات میتوان به مواردی چون خستگی ، سختی رفت و آمد، عفونت های بیمارستانی، آسیب های روحی و روانی، دست کشیدن کل خانواده از زندگی شخصی جهت حضور در بیمارستان و هزینه ی بالای تخت های ICU اشاره کرد.

در بیمارانی که نیاز به مداخلات چندانی نداشته و حضور آنها در بیمارستان و یا منزل تفاوت چندانی در روند بهبود آنها ایجاد نمیکند و فقط سپری کردن زمان است که باعث بهبود بیمار میشود معمولا پزشکان  مراقبت در منزل را توصیه میکنند.

انتقال بیماران ICU به منزل نیازمند شرایط و تجهیزات و نیروهای ماهری جهت مراقبت از این بیماران است که در هر بیمار و بیماری متفاوت است.

نمایی از تجهیزات پزشکی پیشرفته یک اتاق ICU

نمایی از تجهیزات پزشکی پیشرفته یک اتاق ICU

مرکز آوای التیام با دارا بودن تمامی تجهیزات بروز و با کیفیت ICU و پرستارانی ماهر با بررسی شرایط منزل شما بهترین بخش یا اتاق در منزل شما را طبق نظر پزشک به یک ICU بسیار بزوز و پیشرفته تبدیل کرده که میتواند در روند بهبود بیماری عزیزان شما بسیار تاثیر گذار باشد.

نقش تجهیزات بروز و مناسب + کادر درمان متخصص در بهبود

علاوه بر تجهیزات بروز و مناسب که میتوانند کمک بسیار زیادی به بهبود بیماری کنند مرکز آوای التیام با کمک پرسنل مجرب خود و طرح یک برنامه مدون، از اولین روزی که مسئولیت بیمار شما را بر عهده میگیرد با ایجاد یک تیم کامل که بسته به نیاز بیمار شما میتواند تشکیل شده از: پزشکان، پرستاران، کادر بیهوشی، فیزیوتراپ، گفتار درمان، کار درمان، مراقب و… باشد . که با مراقبت های ۲۴ساعته تلاش خود را برای بهبود بیماران انجام میدهند.

تمامی کادر درمان نامبرده و حاضر در تیم مراقبتی از بیمارانICU به دلیل حساسیت موجود در این دسته از بیماران به صورت دوره ای در کلاس های توجیهی و آموزشی شرکت کرده و آموزش های لازم و بروز را جهت مراقبت از عزیزان شما و برخورد با همراهان را سپری کرده اند تا با تجربه و مهارت کافی مسئولیت درمان بیماران با شرایط خاص را بر عهده گیرند.

درصورت نیاز به پرستار یا تیم مراقبتی ICU شما میتوانید با درخواست این بخش ، بهترین نیروهای ICU در منزل را جهت مراقبت از عزیزان خود داشته باشید و با خیالی آسوده بیمار خود را به پرستاران و تیم درمانی مرکز آوای التیام بسپارید.

مراقبت های ویژه را به منزل بیاورید!

همانگونه که گفته شد برای مراقبت از بیمارانICU علاوه بر پرستاران و پرسنل با مهارت کافی، نیازمند تجهیزاتی بروز و اشتاندارد نیز میباشد که مرکز آوای التیام جهت سهولت و کمک به این دسته از عزیزان تمامی تجهیزات را با بالاترین کیفیت و متناسب با نیاز بیماران در اختیار این دسته از عزیزان قرار میدهد که شما میتوانید در صورت اطلاع از وسایل مربوطه به بخش اجاره یا فروش تجهیزات مرکز آوای التیام مراجعه کنید و یا در صورت عدم اطلاع از وسایل مورد نیاز در این قسمت درخواست تجهیزات ICU را ثبت کرده تا تمامی این تجهیزات متناسب با نیاز بیمار شما و تحت نظر پزشک مجموعه به صورت رایگان توسط تیم درمانی در منزل شما راه اندازی و تست شود.

مزایای مراقبت های ویژه و پرستاری ICU در منزل مرکز آوای التیام

  1. _برنامه ریزی، حمایت و مراقبت ۲۴ساعته از بیمار
  2. _ارائه خدمات تحت نظارت یک تیم
  3. _ارائه خدمات توسط پرسنلی مجرب
  4. _کاهش بار روانی حضور در بیمارستان و احتمال عفونت های بیمارستانی
  5. _کاهش هزینه ها
  6. _ارائه خدمات با توجه با نیاز بیمار
  7. _صرفه جویی در زمان
  8. _ثبت شدن تمامی علائم بیمار در ۲۴ساعته شبانه روز و تهیه گزارش در هر شیفت جهت اطلاع به پزشک

فهرست مطالب

درخواست خدمات

برای درخواست خدمات ویزیت پزشک در منزل، کافیست فرم زیر را با دقت پر کنید، یا از طریق دکمه های تماس با ما، با تیم ما در ارتباط باشید.

خدمات مراقبت های ویژه و ICU در منزل
مشتریان قبلی

نظرات ویدیویی برخی از مشتریان قبلی

کافی است این ویدیو ها را ببینید!

شاید برای شما هم سوال باشد!

سوالات متداول در مورد ICU در منزل شیراز

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
کامنت بزار، جواب بگیر!

گفتگو با پزشکان و نظرات

سعی تیم آوای التیام بر این است که نظرات پرسشی را خودمان پاسخ بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *